Karrier

CSATLAKOZZ HOZZÁNK ÖNKÉNTESKÉNT!

Legyél az önkéntesünk! A Magdala-Gyermekekért Közcélú Alapítványnak szüksége van Rád!

Csatlakozz hozzánk, ismerj meg minket, ismerd meg a munkánkat! Vannak állandó önkéntes pozícióink és alkalmiak egyaránt.

Segítséged egészséges makrovegán étellel és számodra nagyon hasznos tudással háláljuk meg.

Mit adunk?

  • Megmutatjuk, hogyan lehetsz vegán, vegetáriánus hiánybetegségek nélkül.
  • Itt megtudod mit érdemes enned, hogy egész életedben egészséges maradj.
  • Betekintést nyersz a makrobiotika titkos világába!

Munkavégzés helyszíne: 1172 Budapest, Adorján u. 8. (megközelíthető az M0 Rákosliget 55 km lejárattól néhány perc, Örs vezér tértől Kerepesi út, Pesti út, Ferihegyi útról)

A levél tárgya: Önkéntes leszek

Kérlek, leveledben fogalmazd meg, miért szeretnél makros csapatunkhoz csatlakozni!

KONYHAI KISEGÍTŐT KERESÜNK!

Táplálkozás Tudományi Intézetben Vegán, tisztított vízzel készült, bio és magas minőségű alapanyagok ételkészítéséhez konyhai segítség részmunkaidőben (4-6 óra).

Feladatok:

  • Az ételkészítés során képződött edények mosogatása, helyére tétele.
  • A konyha tisztán tartása: hűtőszekrények, kövezet felsöprése, felmosása, munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása, szemetesedények kiürítése, kimosása, edények elmosogatása.
  • Zöldségek megtisztítása, aprítása, ételek kiadagolása, csomagolása
  • Alapanyag raktár tisztán tartása, folyamatos rendezése ahogy az alapanyagok fogynak és feltöltődnek. (gabonák, hüvelyesek, aszalványok, szárítmányok és zöldségek)

Elvárások:

  • Szeresse a konyhai feladatokat,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, alapos munkavégzés

Előnyt jelent: Szakmai tapasztalat

Munkakezdés: azonnal

Részletek megbeszélése - bérezés, juttatások – személyesen.

Érdeklődés, időpont egyeztetés: 20/245 4674, 06 1 256 7731 Sebestyén Szilvia
Levél tárgya: Konyhai kisegítő

Jelentkezni fényképes önéletrajzos formában, elérhetőséggel lehet.

Makrobiotika a facebookon

Makrobiotikus hírek

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy értesülj programjainkról, újdonságainkról!